Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Ганна Безсонова: «Швидше за все, виступлю на чемпіонаті світу в Києві»

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Ганна Безсонова: «Швидше за все, виступлю на чемпіонаті світу в Києві»

Абсолютна чемпіонка світу та призерка Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні Ганна Безсонова хоч і завершила свою спортивну кар’єру, але все ж не побажала розлучатись із гімнастикою. Зараз вона тренує гімнасток-початківців і іноді виступає з показовими номерами. Ганну журналісти зустріли на офіційній церемонії жеребкування чемпіонату світу з художньої гімнастики, який пройде в Києві з 27 серпня по 1 вересня. Вона розповіла про свою тренерську роботу, київський чемпіонат світу та зйомки в кліпі на пісню Іриші Блохіної.
— Ганно, чи ви візьмете участь у показових виступах на чемпіонаті світу в Києві?
— Це ще не відомо. Зараз тільки розробляється сценарій, але є така можливість. Швидше за все, так.
— Ви знялися в кліпі на офіційну пісню цього чемпіонату світу. Розкажіть, як проходили зйомки…
— Зйомки частини кліпу проходили в Лос-Анджелесі, а частини – у нашому рідному залі (у Києві. — Ред.) Це все відбувалося дуже швидко, тому що дівчата були після тренування, і в нас залишалося зовсім мало часу, щоби все найкраще показати на камеру. Ми взяли зі собою гарний настрій, яким хотіли поділитися з усіма, і все це продемонстрували в кліпі.
— Не шкодуєте, що завершили свою кар’єру раніше, і не будете змагатися на домашньому чемпіонаті світу?
— Зовсім ні, у мене був свій домашній чемпіонат Європи, і я це відчула на собі. І якби я навіть не закінчила виступів, то навряд чи я би тут виступала, тому що дівчата вже давно пішли вперед. У них – більше сил, вони — молоді, талановиті, тому в них усе попереду.
— А вдома виступати легше чи важче?
— Важко психологічно — тиску більше. Але водночас і легше, тому що є більше своїх уболівальників. Узагалі, удома набагато краще виступати для настрою — енергетика зашкалює, але тут можуть здати нерви, із якими теж потрібно дружити. Але я впевнена, що з такими тренерами в наших дівчат усе вийде.
— Чим ви займаєтеся після завершення спортивної кар’єри?
— Треную дітей у Школі Дерюгіних — маленьке підростаюче покоління, яке, сподіваюся, вийде в близькому майбутньому на світовий подіум. Вік у них різний — від чотирьох-п’яти років і старші. Іноді працюю на телебаченні, коли запрошують на проекти.
— А як у емоційному плані відрізняється робота тренера від роботи спортсмена?
— Психологічно робота тренера — важча. Коли ти — гімнастка, то сама відповідаєш за свої дії, свої рухи, а тренер не знає, що в гімнастки в голові в конкретний момент, і дуже важко щось передбачити. Хоча є мить, коли вже починаєш розуміти, про що вона думає. Це – величезний шлях, і я, скільки тренувалася, завжди намагалася цього навчитися, але все одно й досі вчуся, позаяк є дуже багато нюансів, які потрібно знати та пройти самій.
— Чи зараз можете сказати, що серед ваших вихованок є потенційні чемпіонки?
— Цього ніхто не скаже. Вони всі — маленькі, усі — талановиті, гарні. А потім хтось не захоче далі займатися, у когось будуть травми, а хтось, може, і перейде в інший вид спорту.
Розмовляв кореспондент bigmir)net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply