Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Еліна Світоліна: «Моя мета — стати першою у світі»

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Еліна Світоліна: «Моя мета — стати першою у світі»

Еліна Світоліна

Лідер українського жіночого тенісу Еліна Світоліна вперше в кар’єрі пробилася у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції Roland Garros. Дівчина розповіла про свої плани на майбутнє.
— Еліно, ви часто казали, що ґрунт не є вашим улюбленим покриттям. Однак у вас вийшла чудова серія на старті ґрунтового сезону…
— Мені вдалося провести чудову підготовку до ґрунтової серії турнірів. Причому не скажу, що ми щось серйозно змінили в процесі, порівняно з попередніми роками, але мій тренер Єн Г’юз зумів додати мені впевненості у власних силах. І я дуже рада, що змогла перенести те, що ми робили на тренуваннях, у свою гру під час турнірів.
Звісно, було багато важких матчів,. Не можу навіть визначити, який був складнішим. Я прагнула перемогти, і, гадаю, вирвати перемогу допомогла моя непоступлива вдача.
— Жорсткий турнірний графік не залишив вам часу на святкування своєї перемоги в Марокко: буквально через кілька годин після фіналу ви вже летіли до Мадрида й менш ніж за добу зіграли матч нового турніру. Як пройшла підготовка до поєдинку?
— Справді, фактично відразу після нагородження ми поїхали до аеропорту, бо спізнювалися на літак. Я вже знала, із ким гратиму в Мадриді, але навіть не думала про свій наступний матч, оскільки віддала дуже багато сил у фіналі. Просто вийшла на корт наступного дня та спробувала зіграти так, як я зазвичай граю. Мені вдалося провести матч дуже впевнено, і в суперниці не було шансів зачепитися за гру.
— Ну, вже після перемоги над словачкою, напевно, вдалося відсвяткувати тріумф у Марракеші! Зізнайтесь: була святкова вечеря і великий торт?
— Ні, торта не було (сміється). Бо вже потрібно було готуватися до наступного матчу, але ми з тренером трохи відзначили перемогу. Все-таки це був уже мій другий спільний титул із Єном, і я дуже тішуся, що зуміла виграти цей турнір саме на ґрунті й чудово грала впродовж всього турніру. Було дуже складно провести весь тиждень на доброму рівні, утримувати концентрацію.
— Чудові виступи принесли чимало позитивних дивідендів для вас. Вперше ви увійшли до топ-20 і стали 19-ю ракеткою світу, а за підсумками опитування на сайті WTA ви стали найкращою молодою тенісисткою квітня. Наскільки важливі для вас ці проміжні досягнення? Чи все ж головне — це результат наприкінці сезону?
— Звісно, для мене важливий результат, якого досягаю наприкінці кожного сезону. Та я радію, що зуміла увійти до топ-20. Втім, моє головне завдання полягає не в тому, щоби побити рекорд України та перевершити досягнення Олени Бондаренко. У мене є мета — стати першою ракеткою світу, вигравати турніри «Великого шолома», тому насправді я недовго тішуся цими досягненнями. Для мене це — просто гарний знак, що ми робимо все правильно та рухаємося у потрібному напрямку, і нам немає потреби робити кардинальні зміни. Звісно, завжди є компоненти в грі, які можна поліпшити, і потрібно виконати ще дуже багато роботи як на корті, так і за його межами.
korrespondent.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply