Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

На Хрещатику стоїть грабіжник‚ терорист‚ безбожник

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

На Хрещатику стоїть грабіжник‚ терорист‚ безбожник

5 грудня 1946 року на Хрещатику в Києві було поставлено пам’ятник Володимирові Ульянову (Ленінові)‚ автором якого був Сергій Меркуров‚ котрий створив у СРСР велике число монументів цій особі. 30 червня 2009-го скульптуру на Хрещатику істотно пошкодили‚ але комуністи відновили її й відтоді охороняють. Варто ще раз повернутися до увічненого в Києві «геніального мислителя та вождя світового пролетаріату»‚ як про нього писали в СРСР‚ аби переконатися‚ кого ж так ревно вшановують у столиці незалежної України. У цій розповіді використано дослідження відомого російського історика Дмитра Волкогонова‚ батьків якого було вбито під час сталінського терору.

Ленін ворогував із селянами
Усупереч ідеологічним вигадкам, В. Ленін був далекий від пролетаріату‚ тому що насправді його родинними маєтками були Кокушкіно біля Казані й Алакаївка під Самарою. Селяни працювали на цього землевласника‚ а він навіть судився з ними за потраву посівів худобою. Кокушкіно купив дід Леніна по лінії матері — єврей-вихрест Ізраїль (Сруль) Бланк (після хрещення узяв ім’я Олександр)‚ син житомирського міщанина Мойше Бланка.
Батько Леніна Ілля Ульянов походив з астраханських міщан. Брат Іллі Василь був управителем великої рибопромислової компанії «Брати Сапожникови». До речі‚ саме Олександр Сапожников допоміг Тарасові Шевченкові дістатися з Астрахані до Нижнього Новгорода. Вони разом їхали пароплавом 1857 року.
На той час селяни Кокушкіна ще були кріпаками О. Бланка‚ який купив село 1847-го. Василь Ульянов не мав сім’ї й увесь свій доробок заповів братові Іллі — батькові Леніна‚ який став потомственим дворянином Російської імперії. Звернення до влади Ленін так і підписував: «Потомствений дворянин Володимир Ульянов». Батько Леніна на державній службі мав статус генерала, а після його смерті сім’ї було призначено велику пенсію. Селяни Алакаївки жили в злиднях. Їм належало на 34 родини стільки ж землі‚ скільки її мала сім’я Ульянових. Але землевласники ніяк не допомогли бідним сусідам‚ землю віддали в оренду‚ а 1893 року продали‚ одержавши чималі гроші. Вороже ставлення до селян свого села Ленін переніс на все селянство‚ зокрема українське.

Ватажок грабіжників
До 1917 року Ленін із дружиною Надією Крупською в достатку жили в Європі‚ ніде не працюючи. І не тільки на відсотки з батьківського капіталу. Гроші їм постійно надходили з пограбувань‚ які вони називали «ексами» (експропріаціями). Здійснювали напади‚ в основному‚ нелегальні групи Йосифа Джуґашвілі (Сталіна) і його земляка Симона Тер-Петросяна під загальним керівництвом Леоніда Красіна. Лише пограбування банківського транспорту 26 червня 1907-го у Тбілісі принесло 340 тис. рублів — велику на той час суму. Були також пограбовані пароплав «Микола І» у Баку‚ численні пошти та залізничні станції.
Ще одним джерелом прибутку стало так зване меценатство — примусове дарування більшовикам значних сум. Мільйонер Сава Морозов заповів їм 100 тис. рублів‚ після чого в Каннах несподівано вдався до самогубства. Через два роки так само вчинив і спадкоємець С. Морозова 23-річний Микола Шміт‚ гроші якого (майже 276 тис. франків) також перейшли до більшовиків. До передання більшовикам значних сум були змушені й інші підприємці. Ленін писав 1908 року до сестри: «Я відпочиваю в Ніці. Розкішно тут: сонце‚ тепло‚ сухо‚ море південне. Через кілька днів повернуся в Париж». У Парижі він найняв помешкання із чотирьох кімнат і кухні зі служницею. «Вождь світового пролетаріату» ніколи не був пролетарем.

Натхненник терору
Більшовики несподівано легко захопили владу 1917 року‚ скориставшись мирними‚ демократичними настроями суспільства‚ не готового до насильницьких дій. І цю владу вони могли так же легко втратити‚ коли би не вдалися до жорстокого терору‚ організатором якого став Ленін. Це він у статті «Як організувати змагання?» наставляв місцеву владу розстрілювати на місці одного з десяти робітників‚ котрі «уникають праці»‚ тобто страйкують‚ вимагаючи людських умов життя.
Ось уривки із численних телеграм В. Леніна 1918 року: «Саратов. 22 серпня. Розстрілювати змовників і тих‚ хто сумнівається‚ нікого не питаючи й без ідіотської тяганини»; «Пенза. 9 серпня. Провести масовий нещадний терор проти куркулів‚ попів і білогвардійців‚ сумнівних зачинити в концтаборі за містом»; «Свіяжськ. Вересень 1918 року. Не можна жаліти місто‚ коли необхідне нещадне винищення»; «Симбірськ. Треба натиснути на збір гвинтівок. Розстрілюйте за приховання гвинтівки».
Саме Ленін запровадив у війську безсудові розстріли та загороджувальні загони‚ які набули масового поширення під час Другої світової війни. Тільки 1921 року на фронтах громадянської війни було розстріляно 4‚337 червоних вояків.
Усе ж восени 1918 року влада більшовиків була на межі катастрофи. І тоді стався таємничий замах на Леніна‚ який став початком найжорстокішого масового терору. Ленін вимагав: «Конфіскувати весь хліб і усе майно в повсталих куркулів‚ повісити зачинщиків‚ арештувати закладників»‚ «заохочувати масовидність терору проти контрреволюціонерів»‚ «розширити застосування розстрілів‚ узаконити терор принципово‚ без прикрас».
Репресії Великого терору 1937-1938 рр. називають «сталінськими»‚ хоча насправді їх натхненником був Ленін. За 1929-1953 рр. у СРСР репресії охопили 21,5 млн осіб.

Войовничий безбожник
Конфлікт Леніна із Церквою особливо загострився‚ коли 1922 року більшовики вирішили забрати церковне майно. Віруючі чинили опір, і перша сутичка сталася в містечку Шуї. Ленін негайно наказав «на голову розбити супротивника й забезпечити необхідні для нас позиції на багато десятиріч». Він писав: «Саме тепер і тільки тепер‚ коли в сотнях місцевостей їдять людей і на дорогах валяються сотні‚ якщо не тисячі трупів‚ ми можемо (а тому повинні) провести вилучення церковних цінностей із найшаленішою та нещадною енерґією. Узяти у свої руки фонд у кілька сотень мільйонів рублів (а може, і кілька мільярдів) ми повинні за будь-яку ціну».
Ціну Ленін також визначив: «Процес проти шуйських заколотників треба провести з максимальною швидкістю та закінчити розстрілом дуже великого числа найвпливовіших не тільки із цього міста‚ а й із Москви й інших духовних центрів». І далі: «Що більше представників духовенства та буржуазії нам вдасться із цього приводу розстріляти‚ то краще».
По всій країні почалися масові розстріли священиків і церковних активістів. Лише 1922 року із церков було вилучено понад 33 пуди золотих і 23 тис. пудів срібних речей‚ забрано всі дзвони. Звісно‚ голодуючим нічого не дісталося.
Розпочатий Леніним розгром церков продовжили Йосип Сталін і Микита Хрущов. Якщо до революції в країні було близько 80 тис. церков‚ то 1950-го їх залишилося лише 11.5 тис.‚ 1953 року було також 13 тис. храмів не зруйнованих‚ але пристосованих для різних господарських потреб. Передбачення Леніна‚ що «перемога над духовенством забезпечена повністю»‚ довершили його послідовники.

Муміфікований труп на площі
Ленінові було заледве 52 роки‚ коли він 1922-го втратив здатність логічно мислити‚ розмовляти‚ читати. 21 січня 1924 року він помер. Тіло забальзамували та поклали в спеціальному саркофазі-мавзолеї в центрі Москви. Труп був потрібен для організації всенародного поклоніння ідолові. Більшовики заходилися обожествляти померлого‚ творити ритуали прославлення «вічно живого вождя». Було створено міф про його надзвичайні розумові здібності‚ про особливий мозок. 1925 року створили лабораторію з вивчення мозку Леніна‚ яка за десять років праці підготувала звіт із 15 альбомів.
Водночас, народний комісар охорони здоров’я Микола Семашко писав‚ що склероз мозку Леніна був таким сильним‚ що при розтині по судинах стукотіли ножем, як по металу. Насправді «вождь світового пролетеріату» був безмежно хворою та психічно не спроможною до спілкування особою.
До слова, Ленін ніколи не бував в Україні‚ але доклав великих зусиль для подолання її незалежности‚ винищення її народу. Чи за це йому встановлено пам’ятник на Хрещатику?

Левко Хмельковський

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply