Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

У Поморянському замку на Львівщині обвалилася стіна

Автор:

|

Квітень 19, 2018

|

Рубрика:

У Поморянському замку на Львівщині обвалилася стіна

У п’ятницю, 12 квітня, стався обвал найбільш аварійної частини Поморянського замку — мур східного крила, який кілька місяців перебував у критичному стані. Ще взимку ця стіна частково почала відшаровуватися, відтак з’явився ризик обвалу. 30 березня комісія з питань культури, історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради (ЛОР) передбачила 500 тис. грн на позапланові стабілізаційні роботи та водовідведення у цьому місці.
За інформацією Ганни Гаврилів, куратора ініціативної групи з відродження Поморянського замку, наразі ще точно не відомо, коли саме стався обвал стіни. Внаслідок цієї події, за даними ініціативної групи з порятунку Поморянського замку, ніхто не постраждав.
Нагадаємо, що за інформацією Оксани Ткачук, директора департаменту архітектури і містобудування Львівської обласної державної адміністрації, на першочергові протиаварійні роботи у Поморянському замку треба 11 млн грн. За останні два роки ЛОР виділила на такі роботи 1,5 млн грн. Також торік Золочівська районна рада виділила замку 100 тис. грн. Ремонтні роботи в замку проводить підрядник «Центр комплекс», а сума договору підряду становить 8,2 млн грн.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply