Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

У Івано-Франківську показали реконструкцію бою Січових стрільців

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

У Івано-Франківську показали реконструкцію бою Січових стрільців

У міському парку ім. Шевченка в Івано-Франківську влаштували справжню стрілянину. Відтворили реконструкцію бою Українських січових стрільців проти армії Російської імперії. Захід присвятили Дню героїв — пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українських вояків — борців за волю України.
До Франківська спеціально приїхали кілька історичних клубів з Києва, Львова, Вінниці, аби відтворити історичні події 1916 року — бій Січових стрільців у складі Австро-Угорської армії проти армії царської Росії. В реконструкції взяли участь понад 80 учасників.
День героїв щороку відзначають в Україні 23 травня. Цими днями вшановують борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських Січових Стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Відзначати День героїв почали 1941-го. Свято було приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі вбили Євгена Коновальця. До здобуття Україною незалежності свято святкувалося підпільно, з проголошенням незалежності 1992 року вона почало набувати розголосу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply