Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Перший пам’ятник «Небесній сотні» в столиці

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

Перший пам’ятник «Небесній сотні» в столиці

Пам'ятник «Небесній сотні» в Києві

Перший пам’ятник «Небесній сотні» відкрили в Києві 3 вересня. Він розташований на території Національного педагогічного університету імені Драгоманова. Це місце розташоване досить далеко від революційних подій. Але ректор навчального закладу пояснив, що чимало студентів підтримувало Євромайдан, тому пам?ятник поставили саме тут.

Пам?ятник освятив глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет. Він сказав, що «Небесна сотня» — це лише маленька частина героїчних українців.
Пам’ятник — скромний, у вигляді козацького хреста. Уклонитися йому прийшли ті, хто був на Майдані від самого початку й до розстрілів 20 лютого ц. р. Натомість, пам?ятник «Небесній сотні» на вулиці Інститутській — ще не готовий. Саме тут має постати меморіал, але науковці кажуть, що поки в країні йде війна, то на зараз — не до цього. Хоча вже з’явилися й народні пам’ятники «Небесній сотні» — дошки з іменами загиблих і саморобні таблички. Також нагадаємо, що меморіал пам’яті героїв «Небесної сотні» 23 серпня було відкрито у Борисполі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply