Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Леву Ребету відкрили меморіальну дошку в Стрию

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Леву Ребету відкрили меморіальну дошку в Стрию

У школі № 7 у Стрию Львівської області урочисто відкрили та освятили меморіальну дошку Леву Ребету, одному з керівників ОУН. На святковому відкритті зібралися керівництво області та району, внуки героя Тарас та Андріан, пластуни та мешканці Стрия.
Урочиста церемонія відкриття дошки розпочалася з хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті видатного українського націоналіста й усіх героїв, котрі віддали життя за незалежність України. «Земля, що дала Україні і світові надзвичайно працездатну, розумну та фахову людину, має бути землею переможців, віри і правди. Ми переможемо не лише силою нашої зброї, а міцним духом наших людей, серед яких був і Лев Ребет. Він зробив все, що від нього залежало, тепер справа за нами, адже нам є на кого рівнятись і є ким пишатися», — зауважив під час вітального слова Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації.
«Мій дід жив гідно, зі своїми цінностями. Він був готовий не лише віддати життя за Україну, був готовий жити за Україну», — наголосив Тарас Ребет.
Після цього усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки Леву Ребету, пам’ятника Степану Бандері та меморіальної дошки Павлу Ковалю, учаснику антитерористичної операції, адже всі вони закінчили гімназію, яка міститься в приміщенні теперішньої загальноосвітньої школи №7.
Крім цього, внукам Лева Ребета вручили Бронзовий Хрест за заслуги їхнього діда перед Україною. Меморіальну дошку встановили з ініціативи пластового сеньйора Олеся Криськова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...