Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Вояки ОУН і УПА – борці за незалежність України

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Вояки ОУН і УПА – борці за незалежність України

Вищий адміністративний суд України визнав законним указ колишнього президента Ющенка про визнання воїнів Організації українських націоналістів і Української повстанської армії учасниками боротьби за незалежність України. Таким чином, Вищий адмінсуд підтвердив рішення судів нижчих інстанцій, якими визнано законним указ Віктора Ющенка. Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Як повідомив Володимир Марченко, заступник лідера Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталії Вітренко, рішення про відхилення касаційної скарги п. Вітренко отримала 4 лютого. Він також наголосив, що ПСПУ категорично засуджує це рішення й незабаром лідер партії зробить із цього приводу свою заяву.
Як писав «Міст», 28 січня 2010 року президент Ющенко визнав вояків ОУН і УПА учасниками боротьби за незалежність України, видавши відповідний указ. Наталія Вітренко оскаржила цей указ у квітні 2010-го, однак Київський апеляційний адмінсуд і Окружний адмінсуд Києва підтвердили законність указу Віктора Ющенка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply