Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Зустріч до 120-річчя української еміґрації в Арґентину

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Зустріч до 120-річчя української еміґрації в Арґентину

Альберто Хосе Алонсо й Андрій Садовий

Андрій Садовий, міський голова Львова, зустрівся з Альберто Хосе Алонсо, Надзвичайним та Повноважним Послом Арґентини в Україні. Сторони обговорили можливості співпраці двох країн, зокрема у машинобудуванні, сфері ІТ та туризму.
«Дуже вдячний, що ви гостинно зустрічаєте нас у вашому прекрасному місті. Маю зауважити, що мерія Львова розташована у дуже гарному місці. Я мав змогу трошки прогулятися Львовом та оцінити місцеві краєвиди і винятково неповторну історичну забудову. Я прибув до України 11 місяців тому й планував відвідати Львів значно раніше, але нагальні справи не дали це зробити», — сказав під час зустрічі дипломат. Відтак, мер міста Лева запросив пана посла частіше приїжджати до галицької столиці відпочити й отримати задоволення від старовинного міста.
В ході розмови посол Арґентини в Україні подякував львів’янам за увагу до його країни та відкриття Меморіальної таблички на будівлі, де колись розташовувалось перше консульство Арґентини в Леополісі. Це було доречно та знаково, адже цього року Арґентина святкує 25 років дипломатичних відносин між двома країнами, а також 120-річчя з часу першої хвилі української еміґрації в Арґентину.
Водночас Надзвичайний та Повноважний Посол Арґентини зауважив важливість культурного обміну та пожвавлення взаємного туристичного паломництва, адже саме такий обмін дає поштовх до пожвавлення економічної та торгівельної співпраці.

Ігор Галущак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply