Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Заява українських організацій Європи та США

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Заява українських організацій Європи та США

3 липня 2012 року парламентська більшість нелеґітимно, із грубими порушеннями вимог чинного законодавства, прийняла в другому читанні проект Закону «Про засади державної мовної політики» № 9073.

248 представників провладних сил у ВРУ вкотре виступили проти національних інтересів України й, по-суті, розпочали процес знищення мови народу, котрий їх годує. Цим законом де-факто в Україні вводиться друга державна мова — російська, що спричинить повільне витіснення української мови зі суспільного користування та її занепад.

Цей явний антидержавний крок став черговим проявом антиукраїнської політики діючої влади. Не зважаючи на масові протести громадян, влада нахабно, за їхніми ж словами, «розводить» власний народ, перетворюючи державу Україна на сировинний придаток купки олігархів. «Харківські угоди», міністр Табачник, знищення парламентаризму, деукраїнізація освіти, кінопрокату, видавничої справи, позбавлення виборчих прав мільйонів українців за кордоном, рейдерські захоплення острівків української культури, знищення вітчизняного підприємництва, безцеремонне розкрадання національних багатств і цензура в ЗМІ — це все характеристики «України по-донєцкі». Ця політика давно вийшла за межі законодавчого та конституційного поля України й веде до втрати державності та ґеноциду українського народу.

Ми, представники українських організацій Європи, виловлюємо наш протест проти політики діючої влади, зокрема проти «мовного» закону та деукраїнізації країни. Працюючи на чужині для забезпечення мінімальних умов для існування наших родин в Україні та будучи найбільшим інвестором в українську економіку, ми докладаємо максимальних зусиль для популяризації української мови та культури, натомість чинна українська влада робить усе для їх знищення. Останніми діями влада перейшла Рубікон!

У ситуації, що склалася, ми засуджуємо антиукраїнську політику чинного керівництва України, відмежовуємося від будь-яких дій української влади й заявляємо, що вона не представляє наших інте­ресів як громадян України. Ми робитимемо все від нас залежне, щоби донести до політиків і народів країн нашого проживання правду про

ситуацію в Україні та закликатимемо їх не спів­працювати з керівництвом України! Необхідно чітко розрізняти український народ і купку пройдисвітів, котрі узурпували владу в Україні! Ми закликаємо наших рідних, друзів, представників громадських організацій і всіх свідомих українців не бути байдужими! Ми єдині в боротьбі за Україну!

Слава Україні!

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply