Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Як відзначили фінал Євро-2012

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Як відзначили  фінал Євро-2012

У Посольстві України в США 1 липня ц. р. відбувся перегляд фінального матчу між збірними командами Іспанії й Італії, який проходив у Києві в рамках проведення в Україні та Польщі чемпіонату Європи з футболу. Серед гостей посольства на перегляді фіналу Євро-2012 були представники дипкорпусу, провідних організацій української громади в США, українських і американських засобів масової інформації, а також друзі дипломатичної установи.

Перед присутніми з вітальним словом виступив Олександр Моцик (на фото), посол України в США, який звернув особливу увагу на високий організаційний рівень проведення чемпіонату в Україні, а також спроможність української влади та пересічних громадян успішно вирішувати складні завдання з підготовки масштабних спортивних заходів у стислі терміни. Посол також наголосив, що гості Євро-2012 мали змогу особисто переконатися в красі нашої Батьківщини та відчути щиру гостинність українського народу. Крім того, п. Моцик вручив грамоти учасникам чемпіонату з міні-футболу, організованого Посольством України в США 26 травня ц. р. із нагоди Євро-2012.

Під час перегляду фі налу футбольного чемпіонату гості дипустанови мали нагоду насолодитися українським пивом «Оболонь» і скуштувати традиційні страви української кухні. На згадку про фінал Євро-2012 в Україні учасники футбольних команд, що брали участь у чемпіонаті з міні-футболу серед дипломатичних місій, акредитованих у США, зробили колективний знімок на пам’ять у Кам’яній залі посольства.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply