Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Звернення Євромайдану до українців світу

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

Звернення Євромайдану до українців світу

Учасники львівського Євромайдану звернулися до представників української діаспори за кордоном: «Українська спільното за кордоном! Ви, як ніколи, зараз потрібні Україні! У нас почалися жорстокі репресивні заходи проти учасників мирних маніфестацій, утримання в слідчих ізоляторах невинних людей, побиття та переслідування журналістів, мирних громадян і членів їхніх родин.
Влада в Україні застосувала насильницькі методи та жорсткі політичні репресії проти мирних громадян, які вийшли в мирний спосіб обстоювати демократію та гарантовані законом свободи. Цим влада порушила Конституцію України, а тому втратила легітимність в очах українського народу. Сьогодні мовчання та пасивне спостерігання за подіями в Україні — це мовчазна згода з режимом, який узурпував владу. Це – злочин проти рідного народу.
Вимагайте реакції й тиску міжнародної спільноти на президента України, Верховну Раду, уряд, підтримки демократичних сил в Україні та людей, котрі стоять незахищені на Майдані. Україні потрібна ваша допомога. Закликаємо вас активними діями доєднатися до боротьби українців за свою країну:
1. Пікетуйте Міністерства закордонних справ ваших країн із вимогою жорсткої реакції на дії української влади проти громадян і підтримки євроінтеграційних прагнень України.
2. Масово пишіть листи до обраних вами членів парламентів ваших країн з аналогічними вимогами.
3. Пишіть статті, колонки та листи до редакторів газет ваших країн, доносячи правдиву інформацію про події в Україні, про політичні репресії й переслідування.
Тільки спільними активними зусиллями українська громада в усьому світі зможе добитися утвердження демократії та свобод в Україні!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply