Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Зупинити аґресію Москви!

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Зупинити аґресію Москви!

Стефан Романів

Неприхована аґресія Москви, терористичні дії російських військових і проросійських терористів проти мирного населення Донбасу й Харківщини — самі лише дипломатичні перемовини не можуть покласти цьому край, адже Росія нехтує всіма домовленостями, нехтує нормами міжнародного права.
Українці зі сходу країни потребують захисту. У першу чергу, цей захист має надати український уряд, силові структури, які повинні перейти до активної фази антитерористичної операції й затримання не лише терористів, а й тих, хто закликає та провокує масові безлади, а також бізнесменів і політиків, котрі
покривають або ж і фінансують путінську агентуру.
Так само Захід — Європейський Союз, США, Канада й інші провідні демократії світу мають удатися до адекватних дій — застосування прямих санкцій проти «Газпрому», усього його керівництва й особисто президента РФ Володимира Путіна.
Організація українських націоналістів (бандерівців) також закликає Верховну Раду негайно внести зміни до Закону «Про засади зовнішньої та внутрішньої політики», зокрема, скасувати пункт про позаблоковий статус України та повернутися до курсу на вступ до НАТО. Коли це буде здійснено, вважаємо за необхідне звернутися до Північно-Атлантичного альянсу з вимогою приєднати Україну до Плану дій щодо членства в НАТО. Це дозволить Україні спиратися не лише на власні сили в разі розв’язання бойових дій із Росією.
А доки ми можемо розраховувати насамперед на власні сили, ОУН закликає уряд максимально задіяти Збройні сили та спецзагони Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національну гвардію для відновлення конституційного ладу в окремих реґіонах країни, захисту життя, спокою та майна українців Луганщини, Донеччини й Харківщини.
Путін не зупиниться в Криму, його мета — підкорити всю Україну та змінити баланс сил у Європі й у світі. Щоби цього не сталося, Україна й держави Заходу мають удатися до спільних дій для ліквідації російського тероризму.
Стефан Романів, голова ОУН(б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply