Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Запрошуємо до акції!

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Запрошуємо до акції!

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету (НУ) «Львівська політехніка» оголошує акцію серед дітей віком до семи років, які проживають за кордоном. «Мій подарунок для Тараса Шевченка» до 200-ліття з дня народження Т. Г. Шевченка: українські дітки у світі читають «Кобзар» Цільова аудиторія – українські діти віком до 7 років, які мешкають за кордоном. Мета: привернути інтерес дітей та молоді до творчості Шевченка.

Ти – українець або українка, але живеш за кордоном? Навчаєшся в українській школі чи відвідуєш український садочок? Твої рідні розказують тобі вірші Кобзаря? Тепер тобі час їх розказати! Обери свій улюблений вірш Тараса Шевченка та гарно розкажи його. Попроси батьків або вчителів, аби допомогли тобі записати його й надіслати нам. Тепер вірш, розказаний тобою, почує цілий світ! Адже ми хочемо, щоби поезія Кобзаря звучала по всій планеті!
Для участі в акції дитина віком до семи років, яка проживає за межами України, читає українською мовою поезію Т. Шевченка (на вибір). Запис у вигляді відеофайлу (вітається креативний підхід) або аудіофайлу у форматі mp3 разом із такою інформацією: ім’я, прізвище; місце проживання (місто/село, країна); вік дитини;
фото дитини – надіслати на електронну адресу: iiec@polynet.lviv.ua (аудіофайли) і на skype-адресу: ange_ua (відеофайли) до 25 лютого 2013 року.
Записи будуть розміщені на сайті МІОК: www.miok.lviv.ua. Кожен охочий зможе залишати коментарі, відгуки, побажання та поділитися досвідом. Усі учасники отримають призи — «Кобзар», підручники для вивчення української мови й диски зі записами всіх учасників проекту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply