Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Заходи, присвячені викладанню української мови як іноземної

Автор:

|

Квітень 10, 2019

|

Рубрика:

Заходи, присвячені викладанню української мови як іноземної
Лілія Гриневич та Оксана Винницька

Міжнародний науково-практичний семінар «Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов» відбувся у Львові. Він став першим у низці заходів, присвячених проблемам викладання української мови як іноземної. Про це повідомили в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК), який організував цю подія.
Семінар відбувся в контексті нової державної мовної політики, спрямованої на поширення української мови в Україні і за кордоном. Захід мав на меті започаткувати важливий діалог між центрами з вивчення різних мов (української, французької, німецької, іспанської, італійської, норвезької, шведської, польської, японської, корейської) та стимулювати використовувати зарубіжний досвід колег для викладання української як іноземної.
У семінарі, зокрема, взяли участь Оксана Винницька-Юсипович, Почесний консул Канади в Україні, представники організації «Альянс Франсез», Центру німецької мови, Центру грецької мови і культури, Центру іспаністики, Українсько-скандинавського центру, Львівського корейського центру «Ханмаді», Українсько-японського центру, Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. І. Франка, Українського католицького університету, а також викладачі української мови за кордоном.

About Author

Meest-Online

 • BlackStork


  Теплом весняним тішиться земля.
  Сніги зійшли, природа оживає.
  Сп’янило Сонце першого джмеля,
  Затято перші квіти розкриває.
  Травичка зеленіє молода,
  Листочки на деревах стрімко в’ються.
  В річках прозора наче скло вода
  І хвилі мелодійно в берег б’ються.
  Лелеки подолали довгий шлях,
  Принесли на обійстя лад господі.
  Тепло здіймає пару на полях,
  Земля хміліє в сонячній погоді.
  Де Сонце бачить землю там Весна
  Прийшла, зігріла, жваво хазяйнує.
  Усміхнена, щаслива і смішна,
  Усім радіє і усіх цілує …

  11.04.2019

Loading...