Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

За кордоном працюють 5 млн українців-заробітчан

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

За кордоном працюють 5 млн українців-заробітчан

Заробітчани

За межами України легально перебувають до 5 млн українців. Про це розповів Андрій Сибіга, директор консульського департаменту Міністерства закордонних справ (МЗС) України. «Це число вражає і воно має тенденцію до зростання», — пояснив він. Дипломат наголосив, що МЗС України робить усе можливе, щоб кожен українець за кордоном був повністю захищеним і відчував європейський цивілізований підхід до своїх потреб у разі необхідності надання допомоги або отримання послуги з боку держави.
За словами п. Сибіги, зараз консульства України видають українцям за кордоном близько 70 тис. біометричних паспортів на рік. «Наступного року прогнозуємо оформлення за кордоном близько 100 тис. біометричних закордонних паспортів», — додав він.
Дипломат зазначив, що оформлення закордонних паспортів є найзатребуванішою консульською дією за кордоном, яка зараз здійснюється в штатному порядку в максимально спрощеному режимі. «Для отримання закордонного паспорта громадянину України за кордоном треба тільки надати свій закордонний паспорт і будь-який документ, що підтверджує легальність перебування в країні. Всі бюрократичні перепони для громадян України зняті», — констатував п. Сибіга. За його словами, найінтенсивніша консульська робота МЗС України за кордоном, а, отже, найбільша кількість українців, спостерігається в Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Росії, Німеччині та Польщі. При цьому він зазначив, що поки що найбільше українців проживає на території РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...