Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Видання для греко-католиків за кордоном

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Видання для греко-католиків за кордоном

Пасторально-місійний відділ УГКЦ репрезентував свої видання: перший номер «Обіжника», довідник «Спільноти УГКЦ і громадські організації в країнах новітньої міґрації» та підручник «Місіологія». За словами єпископа-помічника Київського владики Йосифа (Міляна), Церква завжди має служити народові та допомагати йому навіть тоді, якщо той вирішив покинути Батьківщину. Душпастирі слідують за греко-католиками й за кордон. «Наші священнослужителі духовно провадять вірних за межами Батьківщини та допомагають їм адаптуватися до іншої культури», — розповів єпископ. Тож основна мета пасторально-місійного відділу УГКЦ — це духовна опіка над греко-католиками на закордонні та допомога тим, хто вирішив повернутися на Батьківщину.

На сторінках «Обіжника» можна знайти звіт про роботу цієї структури у світі. У довіднику міститься корисна інформація про парафії УГКЦ за кордоном, греко-католицькі організації, навіть контакти священиків. Ці видання будуть корисними як душпастирям, мирянам, так і науковцям, що працюють у цій сфері.
Підручник «Місіологія» о. д-ра Мирона Бендика дає змогу пізнати всю повноту місійного покликання кожного вірного. «Підручник стане у пригоді не лише семінаристам, які готуються до пасторальної праці, а й священикам, котрі хочуть їхати за кордон і служити нашим людям. Українців є багато в різних країнах світу. А душпастир мусить бути інтелігентним, креативним, підкованим у контексті богослов’я та місіології», — розповів владика Йосиф.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply