Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 17, 2019

Відкритий лист-подяка СКУ, українським громадам у світі, усім українцям за кордоном

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Відкритий лист-подяка СКУ, українським громадам у світі, усім українцям за кордоном

Дорогі брати і сестри, дорогі, рідні українці! Від імені Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою й, не маю сумніву, від мільйонів нас в Україні щиро дякую вам усім та кожному зокрема за те, що в ці надскладні для України місяці ви були разом із нами.

Ми знали, що кожен наш голос на Майдані прокотиться потужною хвилею світом, кожен наш чин на Майдані відгукнеться мільйонноголосо у світах. Лише тому, що ви, наші брати і сестри, своєю чесною працею здобули авторитет і повагу у своїх країнах, вас почули, а отже, почули й нас. Україна в ці криваві місяці говорила у світі вашими голосами.
Ми цінуємо те, що Світовий конґрес українців (СКУ) під проводом Евгена Чолія, його президента, упродовж тривалого часу системно і послідовно допомагав Україні здійснити мрію мільйонів — підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
Ми усвідомлюємо, як непросто було вам організовувати євромайдани й миттєво реагувати на наші потреби, писати листи та петиції, пікетувати. А ми тут, на нашій землі, вслухалися із завмиранням серця в інформацію про те, як в унісон із світом б’ється пульс України. І від цього ми ставали міцнішими, упевненішими, безстрашнішими. Ми низько вклоняємося вам, наші брати і сестри, бо світ нарешті побачив велич України, спільної для нас усіх святої землі. Побачив нашу нескореність, найкращі наші моральні риси.
Ми усвідомлюємо, який складний шлях нам треба ще пройти, скільки перешкод здолати. Буде дуже важко. Але ми здолаємо цей шлях, бо з нами завжди поруч будете ви, ваша підтримка й плече брата. А ще тому, що на небі на варті України стала «Небесна сотня». А ця сила — нездоланна. Слава вам, сини і доньки України у світах! Слава Героям! Слава Україні!
Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...