Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Великдень у Сиднеї

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Великдень у Сиднеї

Божественні Великодні відправи в українських церквах Cиднею відбулися 4 травня 2013 року. В українській греко-католицькій церкві Св. Андрія в Лідкомбі, біля плащаниці від її виносу в п’ятницю члени Спілки української молоді, навіть наймолодші, тримали почесну варту біля гробу Божого. Приємно було побачити дуже багато людей, зокрема дітей, у церкві.

Святу Богослужбу відправляли о. парох Симон Цькуй, о. Олег Стефанишин і о. Михайло Шиян. Пречудесно співав церковний хор під дириґентурою Василя Опришка. Свячення пасок і вранці, і ввечері, утому числі, для дітей є радісною подією, хтось із них це вперше бачив, переживав, а хтось – уже кілька разів.
Цьогорічний Великдень був також велично відзначений у храмі Cвято-Покровської парафія УАПЦ у Гомбуші.
Винос плащаниці був зворушливий, бо несли її молоді прислужники, між ними – такі, хто робив це вперше.
Свячення пасок і тут відбулося вдень, о другій години пополудні, а о 12-й ночі о. Михайло Смолинець відправив Воскресну утреню та Великодню літургію. Співав церковний хор під дириґентурою Лариси Ковальчук. У неділю, уранці, відбулася Великодня Богослужба у Св. Афанасійській парафії УАПЦ у Ґренвілі. Можна сміливо стверджувати, що українці всіх парафій Сиднею велично та побожно відсвяткували Великдень.

Марічка Галабурда-Чигрин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply