Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

В Україну варто інвестувати

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

В Україну варто інвестувати
Наталія Яресько

Наталія Яресько

В українській економіці є кілька секторів, інвестиції в які можуть виявитися успішними для діаспори. Про це розповіла Наталія Яресько, міністр фінансів України. Такими можуть стати, зокрема, вкладення в ІТ й аграрну галузь, а також участь у приватизації держпідприємств.

«Якщо є успішні ІТ-компанії в США, то робота в українській ІТ-галузі криє в собі дуже великі перспективи», — переконана п. Яресько.
Друга потенційно успішна сфера — аграрна. «Коли 2014 року падав валовий внутрішній продукт і Україна мала величезні проблеми з промисловістю, тому що 20 % її території окуповано або незаконно анексовано Росією, то у аграрній галузі країна є конкурентоспроможною. Потрібні додаткові інвестиції у виробництво. Щоби ми не тільки вирощували зерно, а й готували гравців на ринок. Були готові експортувати», — зауважує урядовець.
Ще однією сферою зацікавлень для іноземних інвесторів може стати приватизація великих підприємств. Зараз уряд готує їх до нових управлінців — проводиться аудит. «Уся інформація щодо об’єктів, які буде виставлено на приватизацію, є відкритою та розміщується у законах Україні, постановах Кабміну. Усе буде опубліковано, тут немає ніякої таємниці», — каже вона. У кожному з цих секторів уже є люди, які мають досвід роботи в Україні. Зацікавленим міністр рекомендує звертатись у бізнес-асоціації, аби дізнатись більше про можливості в цих галузях.
Якщо не говорити про фінанси, а про нагоду підтримати Україну, роль діаспори може бути дуже велика. «Зараз потреби України є більші, ніж будь-коли в історії. Це – й участь в бізнесі, і робота в державній сфері, і забезпечення військових потреб, і медична чи психологічна підтримка вояків», — наголосила міністр.
Додамо, що Наталія Яресько народилася в Чикаґо, але вже понад 20 років мешкає в Україні. Вона — одна з трьох міністрів-іноземців, яким Президент Порошенко надав українське громадянство для роботи в уряді.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...