Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

В Австралії відкриється ще одне почесне консульство

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

В Австралії відкриється ще одне почесне консульство

Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї. «Це важлива ініціатива, спрямована на розбудову української дипломатичної присутності в Австралії. Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленість сторін у розширенні співпраці між двома країнами, а також відкриває нові можливості для ефективнішого використання потенціалу української громади Сіднея», — йдеться у повідомленні Посольства України в Австралії.
63-річний Дума — колишній очільник української громади Сіднея, а тепер — активний її член, приватний підприємець, член Сіднейського ротарі-клубу, фахівець у галузі права та фінансових питань. Одним із основних завдань почесного консула на наступний рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в Іграх нескорених, що пройдуть у Сіднеї.
Офіційна церемонія відкриття почесного консульства відбудеться в середині грудня ц. р. У планах консульства — робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічної та культурно-гуманітарної співпраці між країнами. Досі Україна не мала свого почесного представництва у найбільш густонаселеному мегаполісі Австралії, діяло лише почесне консульство у Мельбурні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...