Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Україну не повинні представляли маріонетки

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Україну не повинні представляли маріонетки
Павло Садоха

Павло Садоха

В Українській всесвітній координаційній раді (УВКР) закликають Петра Порошенка обирати до дипломатичного корпусу лише тих фахівців, що проявили свою проукраїнську позицію. Таке прохання висловив Павло Садоха, голова Комісії УВКР із питань української трудової міграції, у відкритому листі до переможця президентських перегонів.

«На наше переконання, українські дипломати, котрі відкрито захищали злочинний режим Януковича, не можуть більше представляти Україну у світі. І мова йде не тільки про минулі дії, але й передусім про те, аби унеможливити вплив російських спецслужб на зовнішню політику України», — ідеться в листі.
Відтак, в УВКР просять при призначенні керівного складу Міністерства закордонних справ України та дипломатичного корпусу взяти до уваги кандидатури тих дипломатів, котрі в критичні для України часи не побоялися висловити свою проукраїнську позицію й уже в перехідному уряді продемонстрували свою відданість українському народу. «Зараз, коли український народ шляхом героїчної жертовності зміг побороти маріонетковий режим Януковича, ми маємо надію, що нові суспільні відносини між владою та громадянами будуть будуватися з урахуванням голосу останніх», — зазначається в документі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply