Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Українці приєднуються до всеросійського Маршу миру

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Українці приєднуються до всеросійського Маршу миру
Борис Нємцов

Борис Нємцов

Українці по всьому світу приєднуються до всеросійського Маршу миру. Зокрема, акції заплановано у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Сан-Франциско, Вашинґтоні, Кельні, Берліні, Ванкувері, Тбілісі, Києві, Франкфурті-на-Майні, Львові, Римі, Відні, Празі, Афінах, Сієтлі, Тель-Авіві, Хайфі, Гельсинки, Анталії, Стамбулі, Парижі, Лондоні та Гамбурзі.

Зазначимо, що Марш миру 21 вересня ц. р. ініційований російською опозицією. Як повідомив опозиціонер Борис Нємцов, головне гасло маршу — «Досить брехати та воювати».
«Зараз на сході України – крихке перемир’я. Крихке воно тому, що, за великим рахунком, не влаштовує ні Путіна, ні Порошенка. Путін замість Новоросії від Луганська і Донецька до Одеси отримає жалюгідну частину Донецької та Луганської областей. А Порошенко не може змиритися з фактичним розчленуванням сходу України. Тому наша масова участь у Марші — це примус до миру», — сказав п. Нємцов. Цей марш — природне продовження Маршу миру, який пройшов у Москві 15 березня ц. р., пишуть організатори маршу у Facebook.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply