Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

У Сиднеї — Stop Putin’s War In Ukraine

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

У Сиднеї — Stop Putin’s War In Ukraine

Третій протестний мітинґ всесвітньої акції Stop Putin’s War In Ukraine провели українці у Сиднею (Австралія). Куратором акції була Наталія Альохіна. Учасники дійства традиційно зібралися на Пітт-стрит, одній із центральних вулиць Сиднею, з антипутінськими гаслами та інформували перехожих про ситуацію в Україні та ключові вимоги щодо припинення російської аґресії проти України.
Серед них: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад до РФ усю зброю та військову техніку; розширити спостережну місію Організації з безпеки та співпраці в Європі до 24 годин на добу сім днів на тиждень і допустити її на ділянки українсько-російського кордону, які Україна тимчасово не контролює; звільнити громадян України, котрі незаконно утримуються під арештом — як на території Росії, так і в окупованому Криму — за політично мотивованими та сфабрикованими звинуваченнями; припинити анексію Криму.
Головна мета акції — привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності та солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на РФ для відновлення територіальної цілісності і миру в Українській державі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply