Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

У Пекіні відкрився «Український дім»

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

У Пекіні відкрився «Український дім»

Відкриття Українського дому

Китайська компанія Xinwei Telecom Industry Group разом із посольством України в Китаї 17 вересня ц. р. відкрила в Пекіні перший «Український дім», метою діяльності якого є сприяння економічним, торговельним і культурним обмінам між Китаєм і Україною.

На церемонії відкриття посол України Олег Дьомін заявив, що «Український дім» був створений для покращення та просування відносин між двома країнами в усіх сферах. Пан Дьомін також подякував Ван Цзіну, голові правління китайської компанії Xinwei Telecom Industry Group, за сприяння китайсько-українським зв’язкам.
На церемонії відкриття «Українського дому» п. Цзін від імені китайської компанії Xinwei Telecom Industry Group і п. Дьомін від імені посольства України в Китайській Народній Республіці підписали меморандум про співпрацю. Також були підписані меморандуми між «Українським домом» і партнерами — Товариством українсько-китайської дружби, ICC, туристичною компанією Pan Ukraine та Академією туризму, асоціацією «Український бурштиновий світ». Крім того був підписаний договір про співпрацю з компанією Sun-Craft Center LLC. А український національний оператор зв’язку «Дата-груп» на базі «Українського дому» відкрив своє представництво у Китаї.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply