Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

У Львові розробляють посібники для діаспори

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

У Львові розробляють посібники для діаспори

У Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) при Національному університеті «Львівська політехніка» укладають серію підручників для маленьких українців закордоння. МІОК розпочинає роботу над створенням серії посібників із країнознавства, яка міститиме матеріали для дітей молодшого шкільного віку. Із метою реалізації цього проекту та застосування найбільш дієвих методів фахівці вивчають практичний досвід учителів у роботі з дошкільнятами та молодшими школярами.

Діти за межами України не мають середовища для спілкування, українознавство для них — переважно додаткові знання, тому тут особливо потрібні цікаві завдання та добрі методи роботи в класі, упевнена Анна Байовська, директор школи «Дивосвіт».
До слова, МІОК уже має досвід із створення навчально-методичного забезпечення для навчальних закладів діаспори з української мови як іноземної: це – навчальний комплекс «КРОК-1», книга для читання «Мандрівка Україною», аудіокнига «Автостопом по Україні», підручник із народознавства для шкіл Естонії «Українці». Також працівники МІОК проводять науково-практичні конференції з питань методики української мови як іноземної, семінари для вчителів і літні школи для молоді з діаспори.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...