Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

У Києві пройшов Форум української молоді діаспори

Автор:

|

Вересень 06, 2018

|

Рубрика:

У Києві пройшов Форум української молоді діаспори

У колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) на минулому тижні урочисто відкрили Форум молоді української діаспори «Київ-2018». Вітаючи учасників Форуму, міністр молоді та спорту Ігор Жданов передав учасникам та організаторам вітання прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та зазначив: «Щиро дякую всім, хто долучився до проведення цьогорічного Форуму молоді української діаспори — КМДА, Світовому конґресу українців, народним депутатам, громадським діячам. І, звісно, всім молодим людям, котрі приїхали з усіх куточків світу поспілкуватися із Україною».
«Цей захід дуже важливий для нас. Ми — єдина нація, незалежно від того, де ми проживаємо — у Польщі, Словаччині, Великій Британії, Австралії чи Україні. Важливо, щоб молодь діаспори відчувала ті проблеми, які хвилюють нас», — наголосив він. Ігор Жданов також анонсував програму стажування молоді діаспори в центральних органах влади. Планується, що акція відбудеться вже у жовтні.
Участь у цьогорічній акції взяли близько 300 молодих українців із різних куточків світу — це мoлoді лідери й активна мoлoдь з української дiаспoри й України, представники Світового та Європейського конґресів українців, інших всеукраїнських і діаспорних організацій.
Із 24 по 26 серпня відбувалася неформальна частина Форуму, під час якої учасники відвідали визначні місця Києва та реґіону, а також узяли участь у тренінгах.
З 27 по 29 серпня відбувалася офіційна частина Форуму Світового конґресу українських молодіжних Організацій (СКУМО), в рамках якого пройшли пленарні засідання, засідання конґресових комісій, робота у секціях, тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності, а також обрати нове керівництво СКУМО.
Форум української молоді діаспори завершився 3 серпня встановленням рекорду України, учасники якого запустили в небо найбільшу кількість синьо-жовтих кульок із побажаннями миру в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply