Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Триває реєстрація для участі у марафоні Soldier Field-2016

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Триває реєстрація для участі у марафоні Soldier Field-2016

Soldier Field-2016

Комітет міст-побратимів Чикаґо-Київ (CSCI) продовжує збирати команду «Друзів України» для участі у марафоні Soldier Field-2016, який відбудеться 28 травня ц. р. За підтримки Fleet Feet Sports марафон вшанує Збройні сили (ЗС) США у рамках Дня пам’яті. Маршрут марафону складає десять миль.
Команда «Друзів України» запрошує приєднатися до бажаючих пробігти марафон, а також волонтерів. Добровольці будуть працювати у місцях роздачі води на маршруті. Реєстраційний внесок для команди «Друзів України» становить 100 USD для бігунів і 25 USD — для волонтерів. Плата передбачає отримання кожним особливої футболки «Український тризуб і Боже благослови, Америку». Її можна також отримати окремо за благодійний внесок у 25 USD.
Тих, хто не може приєднатися до забігу або допомогти як волонтер, закликають прийти на захід як гості і підтримати бігунів на фінішній прямій усередині Solider Field. Аби відзначити 25-річчя побратимських взаємин між Чикаґо та Києвом, а також 25-річчя Незалежності України Київський комітет CSCI було обрано офіційним жертводавцем забігу, щоб вшанувати ЗС США за постійну підтримку України, а також аби зібрати кошти на гуманітарну допомогу пораненим українським військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply