Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Сиґнал Ірану

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Сиґнал Ірану

США серйозно посилили свою військову присутність у Перській затоці, пише The New York Times. Це було зроблено для того, щоби завадити іранським військовикам закрити Ормузьку протоку та збільшити число бойових літаків, здатних завдати ударів по Ірану, якщо розбіжності щодо ядерної програми посиляться, зазначається в статті. Представник Міністерства оборони США заявив: «Навіть не думайте про те, аби закрити протоку».

«Для президента Обами комбінація перемовин, нових санкцій, спрямованих на скорочення нафтових доходів Ірану, і військового тиску є останньою перевіркою того, що Білий дім називає політикою двох треків щодо Ірану», — підкреслює видання. Водночас, він повинен дати сиґнал підтримки Ізраїлю, але не переборщити, щоб ізраїльтяни не завдали удару по іранських ядерних установках.

«Існує багато очікувань, якими треба керувати. Люди повинні знати, що ти — серйозний, але, разом із тим, залишати місце для мирного рішення. Дуже важливо не послати своїми діями неправильного сиґналу», — каже сенатор від демократів Джон Керрі (на фото).

Таке розміщення по­в’язане зі значними ризиками, цілком імовірно, що Корпус вартових ісламської революції вирішить дати відсіч. У понеділок Іран заявив, що розглядатиме прийняття законів, які передбачають припинення руху в Ормузькій протоці, а також можливості тестування ракет.

Міністерство оборони США зазначає, що перегляд кількості військ у Перській затоці пов’язаний не тільки з потенційною ядерною загрозою з боку Ірану. «Річ не тільки в ядерних амбіціях Ірану, а й у прагненні Ірану до реґіональної гегемонії», — пояснив ситуацію офіційний представник Міністерства оборони. Адміністрація також прагне розширити військові зв’язки із шістьма країнами Ради співробітництва країн Перської затоки: Саудівською Аравією, Кувейтом, Бахрейном, Катаром, Об’єднаними Арабськими Еміратами й Оманом, зазначає видання.

New York Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply