Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Свічки в пам’ять про жертв трагедії

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Свічки в пам’ять про жертв трагедії
Акція у Нью-Йорку

Акція у Нью-Йорку

Українці в різних куточках світу вшановують пам’ять загиблих пасажирів малайзійського «Боїнга-777», що був знищений терористами над Донецькою областю. У Канаді українці почали приносити свічки та квіти до Законодавчої асамблеї Манітоби, що у Вінніпегу, ще надвечір у день трагедії.

У Вашинґтоні українці майже відразу вирішили прийти до Білого дому. «Зважаючи на трагедію, ми повинні зібратися біля Білого дому якомога швидше, щоби закликати міжнародне співтовариство підтримати Україну в її боротьбі проти терористичних сепаратистів», — ішлося у заклику до діаспори у Вашинґтоні. Пізніше акції пам’яті та солідарності у столиці США відбулися під посольствами Нідерландів та Малайзії.
У Нью-Йорку в пам’ять про загиблих у теракті українці так само приносили свічки під будівлі Постійного представництва Малайзії в ООН та консульства Нідерландів.
Крім того, вшанувати пам’ять жертв авіакатастрофи вирішили у Бостоні. Людей просили приносити зі собою плакати, квіти та свічки. У Чикаґо українці приєдналися до малайзійської громади, щоби вшанувати пам’ять загиблих, а потім провели й власну акцію.
В Австралії цими днями провели дві пам’ятні акції — у Сиднеї та Мельбурні. Поминальні служби проходили в українських церквах по всій країні. «У цей час ми повинні молитися за душі покійних, ми повинні молитися, щоби міжнародні лідери мали мудрість і силу діяти відповідально у справі припинення звірств в Україні, — зазначив Стефан Романів, голова Союзу українських організацій Австралії. — Час визнати, що Володимир Путін і його прихильники ставляться до міжнародного співтовариства з презирством». Акція у Сиднеї також мала на меті протистояння участі РФ у форумі G20, що відбудеться у Брісбені у листопаді.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply