Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Створюють громадську приймальню для українських міґрантів

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Створюють громадську приймальню для українських міґрантів

Олег Панькевич, Богдан Бенюк і Олександр Шевченко, народні депутати від Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода», створюють громадську приймальню для українських громадян, які перебувають за кордоном, зокрема для трудових міґрантів. Наразі це буде інтернет-приймальня, тобто українці можуть звернутися до депутатів зі своїми скаргами та проблемами за допомогою електронної пошти.

Як зазначив п. Панькевич, в українців за кордоном часто бувають негаразди, пов’язані з оформленням документів, у стосунках із працедавцем, із освітою, медичним забезпеченням тощо. «На жаль, вони не завжди отримують допомогу в українських дипломатичних представництвах, а в чужій країні самому важко знайти правову, інформаційну підтримку, — зазначив Олег Панькевич. — Ми з колегами часто спілкуємося з українцями, які перебувають за кордоном, відгукуємося на їхні прохання, намагаємося розв’язати певні проблеми, а зараз вирішили, що ця діяльність має бути більш системною».
В інтернет-приймальню можна звертатися за офіційними електронними адресами народних депутатів, які також розміщено на сайті Верховної Ради України: Pankevych.Oleh@rada.gov.ua, Shevchenko.Oleksandr@rada.gov.ua та Beniuk.Bohdan@rada.gov.ua. Народні депутати поширять ці адреси через соціальні мережі та українські громадські організації за кордоном.
Нагадаємо, що п. Панькевич є заступником голови комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції й ініціатором створення підкомітету з питань захисту українських трудових міґрантів та збереження українських пам’яток за кордоном. Пан Бенюк є головою підкомітету з питань міґраційної політики, громадянства, статусу іноземців та осіб без громадянства, біженців та у зв’язках із українцями, які проживають за кордоном. Пан Шевченко є членом Комітету Верховної Ради України в закордонних справах.
Нагадаємо, що в програмі ВО «Свобода», у розділі «Громадянство і міґрація. Право на Батьківщину та захист життєвого простору», зокрема, передбачено здійснювати державний захист українців за кордоном усіма можливими засобами, створити українським заробітчанам умови для повернення на Батьківщину.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply