Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Стефан Романів написав статтю про Путіна

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Стефан Романів написав статтю про Путіна

Стефан Романів

Впливове загальноавстралійське видання The Australian надрукувало статтю Стефана Романіва, голови Союзу українських організацій Австралії (СУОА) та генерального секретаря Світового конґресу українців, щодо загострення ситуації в Україні під назвою «Східна Україна: нам потрібно діяти, щоб зупинити Путінську аґресію».
«Російська аґресія на сході України триває; Крим не повернутий у підпорядкування Києва. Це серйозна загроза міжнародній стабільності, що занадто часто з’являється на радарі. Чим більше Путін наступає в Україні, тим нестабільнішою стає Європа. Польща, країни Балтії й інші стикаються з реальними проблемами та змушені зміцнювати свою національну безпеку», — вважає п. Романів.
У своєму матеріалі він привертає увагу до неможливості зниження уваги світової громадськості до подій в Україні чи перегляду відносин із Росією, яка продовжує порушувати міжнародне право, права людини та демократичні цінності.
Зокрема, у публікації наводяться основні пункти звернення СУОА до Джулі Бішоп, міністра закордонних справ Австралії, та думки ключових експертів-міжнародників стосовно важливості посилення тиску на РФ у зв’язку з останнім порушенням миру на лінії розмежування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply