Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Слова подяки — під звуки пострілів

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Слова подяки — під звуки пострілів

Михайло Ратушний, голова Української всесвітньої координаційної ради (УВКР), виступив на Євромайдані в Києві в День Соборності. Він висловив удячність закордонним українцям за їхню солідарність із Євромайданом у Києві. «Не зважайте на тих, хто говорить: «А що ми можемо зробити?» Знайте: ваші пікети, мітинги, звернення до урядів своїх країн і далі потрібні нам тут, в Україні», — сказав голова УВКР.

Також п. Ратушний заявив, що лише ворог українського народу «в цей святий для кожного українця день міг стріляти в мирних людей». «Це був постріл у кожного українця, в українську Соборність», — заявив Михайло Ратушний.
«Але якщо хтось думає, що може розігнати Майдан на перехресті Грушевського й Інститутської й цим усе закінчиться, то глибоко помиляється. У відповідь він отримає мільйони Майданів у серцях українців, тисячі Майданів – по українських містах і селах», — зауважив голова УВКР. Додамо, що після виступу п. Ратушний написав на своїй сторінці у Facebook таке: «Ніколи не думав, що виступатиму на майдані Незалежності, коли його встелятиме дим і чутимуться звуки пострілів».

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply