Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Писанки для Батьківщини

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Писанки для Батьківщини

Австралійські діти дотримуюються українських традицій

Діти Української школи парафії української греко-католицької церкви Св. Андрія в Лідкомбі (Сідней) довго готувалися до Великодня в Австралії. Учителька-писанкарка Марійка Кука показала дітям, як розписувати писанки. Школа долучилася до світової акції «Писанки для України», яка розпочалася 1 квітня ц. р. у Канаді. Участь у акції взяло понад 350 писанкарів із багатьох країн світу.

Дехто з малят уперше тримав пензлика в руках. Тож очевидно, що діти не завершили розписування писанки вже першого дня. Ще дві суботи поспіль вони продовжували навчання. Зате потім було багато радощів, бо вийшли гарні писанки. Але були й сльози. Андрійко роздушив закінчену писанку, а він же довго писав її! Але нічого — почав писати другу, і всe закінчилося добре. Й інших дітей теж спіткала подібна доля. Та писанки все одно були готові.
Гарні писанки вийшли в Маркіяна Стефанишина — із тризубом, в Андрія Матіюка, Андрія Наконечного, Насті та Соломії Сивак — із багатокольоровим узором (вони талановиті й будуть дуже добре писати). Учителі Марійка Кука, Славка Гошовська, Таня Зіневич, Наталка Стефанишин і Меланія Берегова надавали допомогу дітям із розписуванням писанок. І я допомагала Андрієві Рибалкові закінчувати писанку, бо дуже він був утомився. Просив намалювати серця на писанці. Курс був цікавий і діти хочуть ще й наступного року розписувати писанки.

Марічка Галабурда-Чигрин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...