Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Присвячено українцям із діаспори

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Присвячено українцям із діаспори

Співак Володимир Гришко розповів, що дуже любить свою країну й не має наміру залишати її назавжди, а в Америку їде лише для того, аби працювати. «Узагалі, я пізнав свою країну в еміґрації, коли я перебував у США. Я не покидаю зараз України, я їду в Америку працювати. Я буду співати й там, і тут», — сказав п. Гришко.

Останній свій альбом, за словами співака, він записав для української діаспори в США та Канаді. Що ж до того, чому з оперного співака він перекваліфікувався на естрадного виконавця, артист пояснив, що його викладач Лучано Паваротті свого часу порадив йому співати на естраді. «Часи змінилися. Зараз у Америці чи Європі немає поняття «оперний співак», є good artist — гарний артист, котрий співає все. Естраду треба співати, гарну естраду, а не «Цілуй мене туди-сюди», — зауважив співак.
У вільний час, якого у Володимира Гришка фактично не буває, він любить ходити у церкву, яка побудована на території його маєтку. Як зізнався співак, там його душа відпочиває. Раніше Володимир Гришко підписав контракт із американською студією, але тепер не хоче їхати до Америки. Український тенор уже найняв адвоката, аби змінити умови контракту, підписаного з американською студією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply