Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Провід «Пласту» закликав підтримати Євромайдан

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Провід «Пласту» закликав підтримати Євромайдан

Світовий провід «Пласту» звернувся до членства з приводу участі в акціях щодо євроінтеграції України. Звернення зі закликом допомогти Євромайданам у всьому світі оприлюднено на сайті організації. «Цього тижня ми, пластуни, стежимо за подіями в Україні та в діаспорі. Не тільки відзначили 80-ліття Голодомору 1932-1933 рр., але на очах розвивається громадська акція під назвою «Євромайдан». В Україні тисячі людей виступають у столиці та по містах з метою показати єдність суспільства у виборі європейського напрямку розвитку країни», — сказано у документі.

Головна пластова булава підтримує звернення Крайової пластової ради України: «В різних центрах української діаспори плануються зорганізовані акції на підтримку Євромайдану як доказ солідарності з нашими рідними в Україні».
Водночас, Головна пластова булава теж наголошує на неприпустимості участі в масових акціях неповнолітніх дітей без відповідного дозволу чи особистої присутності батьків і відраджує використання в таких акціях символіки «Пласту», але підтримує поодиноких пластунів котрі приєднуються до загальної суспільної громадської акції, яка акцентує на потребах українського народу.
«Пласт» за минулих 100 років виховав дуже багато громадських діячів і провідників, — ідеться у зверненні, — вміємо провадити, вміємо організувати та вміємо в часі кризи і наглих змін зрівноважено мобілізувати людей та робити корисні рішення. Відтак, Пластова булава закликає всіх пластунів допомогти в тій акції, як радить звернення — так, як їм велить пластовий закон і пластова присяга».

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...