Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Просять призначити посла України в Австралії

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Просять призначити посла України в Австралії

Стефан Романів

В Австралії уже понад два з половиною роки немає українського посла. Тож українська діаспора проситиме владу України про його призначення. Про це заявив Стефан Романів, голова Союзу українських організацій Австралії (СУОА). «Увесь цей час в країні працює тимчасово повірений у справах України», — зазначив він.

Голова та референт зі зовнішніх зв’язків СУОА Петро Шмігель запланували зустрічі з представниками Адміністрації Президента й уряду України, в т. ч. Міністерств закордонних справ, фінансів, інформаційної політики й освіти. У межах цих зустрічей СУОА закликатиме можновладців призначити посла в Австралії.
«Постійні розмови з австралійським урядом дають СУОА підстави вважати, що з боку Австралії є серйозна підтримка прагнень сучасної України, але в стосунках між нашими країнами повинна бути взаємність. Існують неабиякі шанси для поглибленої військової, технічної та гуманітарної співпраці, а також у галузі торгівлі. Україна повинна діяти рішуче, щоби скористатись із цих можливостей», — вважає п. Романів.
Крім того, представники діаспори обговорять проведення двосторонньої українсько-австралійської конференції для поглиблення економічних зв’язків та зв’язків між неурядовими організаціями. Захід може відбутися орієнтовно у вересні ц. р. в Україні та в жовтні — в Австралії. Буде обговорено й можливість трансляції англомовних програм на австралійському телебаченні. Згоду на це австралійські канали уже дали.
За словами голови СУОА, поки що не відомо, які саме програми будуть виходити в ефірі австралійського телебачення. Але є домовленості про півгодинні англомовні телепередачі. Цілком імовірно, що в ефір австралійських каналів можуть ввійти програми каналу Ukraine Tomorrow.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply