Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Про ІІ форум українських міґрантів Європи

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Про ІІ форум українських міґрантів Європи

У Римі (Італія) з 5 по 7 жовтня відбудеться ІІ форум міґрантів Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Центральної та Західної Європи «Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви». Про це повідомляється на сайті Пасторально-міґраційного відділу (ПМВ) УГКЦ.
Перша сесія форуму буде присвячена актуальному стану та перспективам розвитку душпастирства дітей і молоді в умовах новітньої української діаспори, друга — ролі Церкви і школи як фундаменту сучасного та майбутнього української новітньої діаспори, а третя — молодіжному руху на служінні новітній українській діаспорі.
У форумі візьмуть участь українці (представники духовенства та миряни), котрі мешкають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Великій Британії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, Греції, Естонії, Латвії та Молдові. Серед спікерів — глава ПМВ Йосиф (Мілян), Апостольський візитатор для українців в Італії владика Діонізій (Ляхович), єпарх Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців візантійського обряду у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу владика Борис (Ґудзяк), директор фундації «Міґрантес» о. Джіанні де Робертіс, президент Асоціації Святої Софії в Римі о. Марко Семеген, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарної співпраці Міністерства закордонних справ України Лариса Дір та інші.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply