Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Президента обиратимуть на 114 закордонних дільницях

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Президента обиратимуть на 114 закордонних дільницях

Євген Перебийніс

Громадяни України, котрі на час проведення виборів президента України перебуватимуть за межами держави, зможуть проголосувати на 114 закордонних виборчих дільницях у 75 країнах світу. Про це повідомив Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України (МЗС).

За словами дипломата, 110 закордонних виборчих дільниць утворено при посольствах і консульствах України. найбільше дільниць створено в Росії (6), Німеччині (5), Польщі (4) і США (4). Крім того, ще чотири дільниці за поданням Міністерства оборони України сформовано при військових частинах, дислокованих за межами України: у Демократичній Республіці Конґо (2), у Республіці Ліберія та Косово.
Як зазначив п. Перебийніс, зараз загальна кількість виборців за кордоном становить майже 470 тис. осіб. Чиновник також наголосив, що громадяни України за кордоном зможуть реалізувати своє право голосу на виборах, не залежно від перебування чи неперебування на консульському обліку в закордонній дипломатичній установі України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply