Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Подружжя пожертвувало 750 тисяч

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Подружжя пожертвувало 750 тисяч
Віктор і Марійка Рудевичі вручають свою пожертву

Віктор і Марійка Рудевичі вручають свою пожертву

Українська родина пожертвувала 750 тис. AUD на потреби єпархії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) в Австралії. Подружжя Віктора та Марійки Рудевичів повідомило про це кілька днів тому. Зокрема, 150 тис. AUD піде на охорону та розвиток культурного надбання українського греко-католицького катедрального собору в Мельбурні.

200 тис. AUD буде спрямовано на розвиток молодіжної активності в усіх парафіях єпархії. У кожній парафії буде створено молодіжний комітет із п’яти осіб віком 16-25 років. Кожен комітет отримає 12 тис. AUD, які повинен використати на різні програми розвитку. Ці програми будуть проходити під контролем місцевого пароха, але повна відповідальність за виконання лежатиме на комітеті з виконання програми.
Чергові 400 тис. AUD будуть скеровані на будівництво бібліотеки та музею Владики Івана Прашка й нової української школи для дітей парафії в Мельбурні. Однак, як зазначають організатори, проект потребує додаткових інвестицій, які надходитимуть згодом.
Владика Петро Стасюк, Стефан Романів і вся українська громада єпархії подякували родині Рудевичів за велику фінансову підтримку. Це вже – друга велика пожертва від подружжя Рудевичів. Раніше вони надали 1,52 млн. AUD на підтримку українських навчальних програм в Австралії, і 44 тис. AUD із них було спрямовано на розвиток українських шкіл включно до 2019 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply