Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Податок для українських заробітчан

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Податок для українських заробітчан

9 травня набув чинності закон про добровільну сплату єдиного внеску. За цим документом, громадян України, які працюють за межами країни, зобов’язують платити додаткові податки. Повідомляється, що документом внесено зміни до Законів «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Цими законами регулюється визначення розміру внеску при добровільній сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України (ПФУ), а також сплата єдиного внеску до ПФУ в іноземній валюті бізнесом, розташованим за межами України, за її працівників, які є громадянами України, а також громадянами України, котрі працюють або постійно проживають за межами України, згідно з договорами про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Зазначається, що якщо раніше українці, котрі трудяться за кордоном, платили податки до бюджету країни, на території якої вони працюють, то зараз вони мають виплачувати ще й «єдиний внесок» до Пенсійного фонду України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply