Новини для українців всього свту

Tuesday, Jul. 14, 2020

ОУН(б) вимагає зустрічі з керівництвом ФФУ

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

ОУН(б) вимагає зустрічі з керівництвом ФФУ

«Рішення Міжнародної федерації футболу (ФІФА) і ФАРЄ (організація «Футбол проти расизму в Європі») щодо збірної України та дискваліфікація стадіону «Арена Львів» є безпрецедентними в історії спорту. Ми вимагаємо апеляції з боку Федерації футболу України (ФФУ) на це рішення, вимагаємо публічного оприлюднення тексту рішення Дисциплінарного комітету ФІФА. Ми також вимагаємо переглянути звіт ФАРЄ й раз і назавжди виключити червоно-чорний прапор, постаті Романа Шухевича та Степана Бандери з переліку дискримінаційних символів. Це є образою не лише українських героїв, але й української нації, усього українства», — заявив Стефан Романів, голова Організації українських націоналістів (бандерівців) під час прес-конференції, проведеної 30 вересня ц. р. 
«Ми видали із цього приводу заяву ОУН, будемо продовжувати цю справу в юридичній площині, будемо звертатися до міжнародних інстанцій і подавати до суду», — додав п. Романів. Голова ОУН(б) також зазначив, що організація планує зустріч із керівництвом ФФУ для обговорення ситуації щодо апеляції до міжнародних спортивних структур.
«Ситуація з дисциплінарним покаранням футбольної України є нічим іншим, як частиною інформаційної війни Росії проти України. Це робиться з метою очорнити Україну та її громадян перед європейським співтовариством напередодні саміту у Вільнюсі, де Україна має підписати Угоду про асоціацію з ЄС. З іншого боку, такий хід, за задумками Кремля, мав би спровокувати антиєвропейські настрої серед окремих категорій українського населення, зокрема молоді, значна частина якої є футбольними вболівальниками. На такі висновки наштовхує не лише активна антиукраїнська кампанія в світових медіа, спровокована Росією, а й той факт, що «Газпром» віднедавна є офіційним спонсором футбольних змагань під егідою ФІФА», — висловив думку Сергій Пархоменко, директор Центру зовнішньополітичних досліджень.
Сергій Кузан, голова Молодіжного націоналістичного конґресу, (МНК) наголосив на безпрецедентності рішення щодо України. «У спортивній практиці від 1985 року не було прецеденту такої довготривалої дискваліфікації спортивної арени. Причому — на основі неоднозначних поодиноких фактів і на підставі суб’єктивної позиції людини, що є відповідальна за моніторинг ФАРЄ в Україні, — Павла Клименка, який, до речі, дотримується марксистських поглядів», — зауважив п. Кузан.
Він також розповів, що наразі вже зібрано підписи під петицією за виключення символіки ОУН, УПА з переліку дискримінаційної. «За три дні було зібрано більш ніж 13 тис. підписів під петицією до ФІФА-ФАРЄ з вимогою скасувати дискримінаційний звіт щодо України, уже сьогодні ввечері ми направимо петицію до цих міжнародних установ», — пообіцяв голова МНК.

Інформаційний центр Молодіжного націоналістичного конґресу

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply