Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

ОУН підтримує проведення антитерористичної операції

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

ОУН підтримує проведення антитерористичної операції

Український блок-пост

Організація українських націоналістів (ОУН) оприлюднила заяву, у якій підтримує необхідність проведення антитерористичної операції на території східних областей України. Також в ОУН назвали першочергові завдання, які повинні бути виконані для вирішення конфлікту.

«Для успішного проведення антитерористичної операції в нинішніх умовах вирішальне значення має створення можливостей для української організованої громади й усіх державних сил виступити зі зброєю в руках на захист мирного населення в Донецькій і Луганській областях. Це означає, що Верховна Рада має невідкладно розробити й прийняти закон, який унормовує створення спецпідрозділів громадян», — ідеться в заяві.
На думку представників організації, друге завдання — виступити на захист кордонів України. В ОУН упевнені, що у зв’язку з наближенням 9 травня готуватимуться нові провокації. «Збройні сили України повинні бути до цього готові. На практиці це означає без сумніву відкрити вогонь і відкинути ворога за межі нашої держави. Враховуючи те, що режим Януковича фактично знищив українську армію, також вважаємо, що необхідно залучити загони самооборони. В умовах загрози іноземної аґресії такі загони повинні отримати право на вогнепальну зброю», — зазначили в ОУН. Також представники організації стверджують, що не можна відкладати президентські вибори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply