Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Острозькі студенти отримали стипендії з діаспори

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Острозькі студенти отримали стипендії з діаспори
Острозька академія

Острозька академія

Студенти й аспіранти Національного університету «Острозька академія» отримали іменні стипендії та гранти від представників української діаспори в Канаді та США. Зокрема йдеться про стипендії від Фонду імені Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя» (Канада), Фонду Дарії та Михайла Ковальських (Канада), Української федеральної кредитової спілки (Рочестер, штат Нью-Йорк) та Українського народного союзу (Парсиппані, штат Нью-Джерзі).
Нагороди від канадських меценатів отримали студенти, котрі досягли успіхів у науковому та суспільно-політичному житті та ведуть здоровий спосіб життя, від американських — 50 спудеїв, батьки котрих боронять Україну на її східних кордонах.
«Приємно вражена змінами, які відбуваються в академії. Для нас, вихідців із України, дуже важливо не забувати свого коріння. Ми любимо Україну й її талановиту молодь і хочемо, аби ця молодь змінила державу», — розповіла Віра Маланчій, почесний академік Острозького академічного братства, котра вже 19 років поспіль приїздить із Канади, щоб особисто вручити нагороди.
«Для наших студентів підтримка меценатів — це своєрідний приклад для наслідування, — зазначив Ігор Пасічник, ректор академії та Герой України. — Переконаний, що наші випускники неодмінно стануть заможними та впливовими людьми, невдовзі зможуть підтримати цікаві починання чи допомогти іншим у складній ситуації».

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...