Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Онлайн-зустрічі з провідними діячами діаспори

Автор:

|

Травень 15, 2014

|

Рубрика:

Ірина Ключковська

Міжнародний інститут освіти культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) розпочинає серію онлайн-зустрічей із провідними діячами світового українства, представниками українознавчих центрів, лідерами українських громад, котрі працюють за кордоном на підтримку України, лобіюють її інтереси, допомагають відстояти нашу незалежність, суверенітет і цілісність.

«Ми хочемо розповісти про працю українців на всіх континентах планети. Чи знаємо, як підтримують Україну наші співвітчизники в сусідній Польщі або в далекій Японії? Чи чули ми про акції українських активістів у Норвегії або Новій Зеландії? Як поширюють інформацію про Україну наші земляки в країнах Європи чи в Австралії? Чи відомо нам, як імплементують знання про Україну в науковий дискурс академічні середовища наукових центрів провідних університетів світу?» — мовиться в повідомленні прес-службі інституту.
У такий спосіб організатори планують започатковувати діалог між Україною та світовим українством «у пошуках шляхів модернізації України». Щоправда, наразі не повідомляється, кого саме з діячів діаспори будуть запрошувати до розмови. Про найближчі зустрічі буде повідомлено на сайті МІОК і на сторінці Інституту у Facebook.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply