Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Обрали найвродливішу українку

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Обрали найвродливішу українку

Уляна Фенин

Увечері 27 вересня в Чикаґо відбулася найгарніша подія в житті української діаспори — обирали «Міс Українська діаспора-2014». Вибрати найдостойнішу допомагав сенатор США Марк Кірк. Крім нього до журі ввійшли: Наталі Мартінес, зіркова телеведуча каналу NBC Chicago; Рені Вронецкі, «Міс Іллінойс 2014»; Оксана Караванська, дизайнер із України; інші видатні представники діаспори США.

Конкурс «Міс Українська діаспора-2014» відбувся за підтримки, зокрема, Chicago Sister Cities International, U.S.-Ukraine Business Council і Києво-Могилянської фундації Америки. Рам Емануель, мер Чикаґо, привітав проведення цього заходу в його місті та висловив підтримку українській громаді міста.
«Міс Українська діаспора» — головний конкурс краси в українській спільноті, у його концертній програмі виступають найвідоміші українські зірки, а за його корону змагаються красуні, котрі живуть за межами України. Тут із концертом виступила українська співачка Ірина Білик, ведучим був відомий гуморист із Торонто Майкл Щур. Також до програми ввійшов показ колекції відомої української дизайнерки Оксани Караванської. Цьогоріч благодійною метою конкурсу стала соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема гуманітарна місія для українських шпиталів. Корону ж найвродливішої українки з діаспори отримала Уляна Фенин із Коломиї, котра вивчає соціологію та психологію в університеті DePaul у Чикаґо та працює в Американському Товаристві Анестезіологів.
А наступного дня Оксана Караванська, котра у березні ц. р. вразила американців в Нью-Йорку українською етнікою, представила свої колекції haute couture у США. 28 вересня в Українському національному музеї в Чикаґо під час благодійного фешн-бенкету пройшов показ дизайнерських вишиванок п. Караванської, що став преамбулою до масштабної етновиставки «Стильне століття шляхетного одягу». Під час ексклюзивного показу гості музею мали нагоду вперше побачити кілька десятків унікальних авторських вишиванок.
Особливість вишиванок Оксани Караванської полягає в тому, що в них поєднано елементи старовинних українських сорочок із новими тканинами, технологіями та сучасним кроєм. «Ця колекція — наче моє життя: вона є дуже розмаїта, — розповіла модельєр. — Тут є частина автентики, частина – отого класичного, вічного, частина — сучасності, і щось — із майбутнього. Це — дуже особиста колекція. Саме так особисто я роблю вишиванку».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...