Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Молодь діаспори вчиться лідерству у Тернополі

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Молодь діаспори вчиться лідерству у Тернополі

Молодь української діаспори з 12 країн зібралася у Тернополі для участі у тренінговому проекті «Молодіжний лідер Світового конґресу українських молодіжних організацій» (СКУМО). «Метою проекту є передусім підготовка майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори, проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів. Йдеться також про активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та СКУМО у розбудову діаспорних структур задля кoнсoлiдацiї світового українства, збереження національно-культурної самобутності та змiцнення існуючих і налагодження нових контактів», — йдеться у повідомленні.
Участь у проекті беруть представники молодіжної діаспори з Грузії, Молдови, Литви, Італії, Росії, Ізраїлю, Словаччини, Румунії, Польщі, Греції, Казахстану та Сербії.
Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, на зустрічі з учасниками проекту зазначив, що область вітає співпрацю з українською діаспорою для обміну досвідом і спілкування, адже українці за кордоном є добрими промоутерами нашої держави в світі. Очільник краю також наголосив, що Тернопільщина «зацікавлена у співпраці з українською діаспорою, щоб донести меседж, який стимулюватиме закордонних співвітчизників повертатися додому».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply