Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Молодь діаспори починає стажування у держорганах України

Автор:

|

Листопад 23, 2017

|

Рубрика:

Молодь діаспори починає стажування у держорганах України

Стартувала міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», в рамках якої талановита молодь із діаспори та України стажуватиметься у Верховній Раді (ВРУ) та центральних засобах масової інформацій (ЗМІ). Метою акції є активізувати участь української молоді, яка мешкає в Україні та за кордоном, у громадському та суспільно-політичному житті держави через стажування в українському парламенті, органах виконавчої влади та ЗМІ.
Участь у програмі стажування візьмуть 40 учасників, із них десятеро представники молоді з України та 30 — українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Грузія, Молдова, Литва, Італія, РФ, Чеська Республіка, Фінляндія, Ізраїль, Словаччина, Естонія, Німеччина, Австралія, Угорщина, Румунія, Польща, Аргентина, Греція, Бразилія, Франція, Казахстан, Сербія).
Програмою, зокрема, передбачено ознайомлення учасників з діяльністю ВРУ, Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ, участь у парламентських слуханнях на тему «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації».
Організатори акції — Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим конґресом українських молодіжних організацій за підтримки Міністерства інформаційної політики України, міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора» та громадської спілки «Промінь Україна».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...