Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

«Міс українська діаспора» — полтавчанка

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

«Міс українська діаспора» — полтавчанка
Євгенія Борідка

Євгенія Борідка

Євгенія Борідка перемогла на конкурсі краси «Міс українська діаспора-2015». Переможниця отримала в подарунок квиток в Україну та грошовий приз для здійснення благодійної місії на Батьківщині. Дівчина родом — із міста Гоголеве на Полтавщині. Зараз здобуває бізнес-освіту в одному з університетів штату Нью-Джерзі. У США живе сім років. Далі дівчина хоче брати активну участь у суспільному житті діаспори та займатися благодійністю, зокрема на своїй рідній Полтавщині.
Титул першої віце-міс і міс Чикаґо отримала Віталіна Мельничук, родом із Чернівців, другою віце-міс стала Марта Петрушкевич із Львова. «Міс глядацьких симпатій» вибрали Інну Костишев, родом із Кам’янця-Подільського.
Учасниці конкурсу «Міс українська діаспора» демонстрували на сцені дві колекції етнокостюмів від українського дизайнера Оксани Полонець, котра особисто привезла в Чикаґо 30 національних строїв і вечірніх суконь із вишивкою.
Конкурс «Міс українська діаспора» відбувся в Чикаґо вже вп’яте. У ньому беруть участь красуні українського походження, котрі тимчасово або постійно проживають за межами України. Свої вітання конкурсантам і особливо зірковим гостям прислали мер Чикаґо Рам Емануель і сенатор Марк Кірк.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвич

Зірковою гостею конкурсу стала відома українська співачка Злата Огневич. Вона заспівала на фіналі щорічного конкурсу. Крім концерту, артистка встигла відвідати українські школи й Український національний музей у Чикаґо й ознайомилася з культурною спадщиною діаспори. «Я в захваті від гостинності людей у Чикаґо. Незважаючи на те, що ми живемо на різних півкулях, ми єдині в українському менталітеті. Мені приємно усвідомлювати, що навіть на іншому кінці планети знають і люблять мої пісні», — поділилася враженнями Злата.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply