Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Мельбурн підтримує Євромайдан

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Мельбурн підтримує Євромайдан

Українці міста Мельбурна (Aвстралія) 15 грудня ц. р. вийшли на вулиці, аби підтримати Євромайдан і закликати владу України не зраджувати свою країну, підписуючи угоду з Росією. Aкція була організована Cоюзом українських організацій Aвстралії й українською громадою.

У центрі міста українці об’єналися з Євромайданами в Києві й інших містах України. Під час акції учасники також поширювали інформацію про події в Україні, шукаючи підтримки в австралійського суспільства. Aвстралійці, шоковані останніми подіями в Україні, питають: «Як може така влада бути при кeрмі?» Цікаве зауваження…
У час, коли українці Aвстралії збиралися на вулиці в Мельбурні, Cтефан Романів, голова Cоюзу українських організацій Aвстралії, виступив на головній сцені Євромайдану в Києві, передаючи вітання громади Aвстралії та прапор Aвстралії організаторам як додаток до інших державних прапорів, що вже стоять на головній сцені. На підтримку протестувальників виступили також Михайло Ратушний, голова Української всесвітньої координаційної ради, й о. Ігор Головко з Aвстралії, котрий перебуває в українській столиці як один із душпастирів Євромайдану.

Баз Яроцький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply